Hakkımızda /

Sektörün Önde Gelen Markaları Teknik Malzemeler

ŞİRKET PROFİLİ

Ankara Rüzgarlı’da faaliyet gösteren firmamız vana, hidrofor, santfifüj pompa vb. teknik malzemeler üzerine hizmet vermektedir. Yangın vana sistemleri, brülörler, fittings malzemeler, kalorifer kazanları, boylerler, genleşme tankları, kalorimetre, plakalı eşanjör, flanş, patent dirsek vb. malzemelerin satışını yapmaktayız.

STANDART POMPA, ALARKO, CARRIER, DAF, PAKKENS, WILO, MAS, NEMA, SARDOĞAN, TRAKYA DÖKÜM, DUYAR, ALFA LAVAL, GRUNDFOS ve sektörün diğer önde gelen markalarının ürünlerini zengin çeşitlilik ve farklı alternatifler ile firmamızda bulabilirsiniz. Geniş stoklarımız sayesinde aradığınız malzemeye en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Alanında deneyimli kadromuzla talep ve ihtiyaçlarınız için en doğru çözümleri sunmakta ve tüm teknik malzeme ihtiyacınız için daimi adresiniz olma hedefi ile çalışmaktayız. Amacımız, üstün nitelikli ürünlere ekonomik fiyatlarla sahip olmanızı sağlayarak beklentilerinizin üzerinde kaliteli hizmet vermektir.

Sektördeki gelişme ve yenilikleri takip eden firmamız, yeni ürünleri hızla ürün gamına eklemekte ve raflarımızda yer almasını sağlamaktadır. Yenilikçi ve modern çözümlerle ürünlerimizin uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılmasını hedeflemekteyiz.

Vanalar, hidroforlar, pompalar, brülörler, fittings malzemeler, kalorifer kazanları, boylerler, genleşme tankları, kalorimetre, plakalı eşanjör, flanş, patent dirsek vb. teknik malzemeler konusunda geniş marka ve ürün seçenekleri için sizleri de firmamıza bekliyoruz.

VİZYONUMUZ

  • Güleryüzlü ve dürüst hizmet anlayışımızla müşterilerimizin daimi tercihi olmak
  • Talep ve ihtiyaçlarınızı doğru değerlendirerek uygun çözümler üretmek
  • Geniş stoklarımızla aradığınız malzeye en kısa sürede ulaşmanızı sağlamak

MİSYONUMUZ

  • Zengin ürün çeşitliliği ile tüm talep ve beklentilere cevap vermek
  • Ankara’nın merkezinde yer alan adresimizle bizlere kolayca ulaşmanızı sağlamak
  • Çalışma alanımızdaki yenilik ve gelişmeleri takip ederek işlerimize yansıtmak

YALÇIN TEKNİK

LİDER MARKALARLA

STANDART POMPA, ALARKO, CARRIER, DAF, PAKKENS, WILO, MAS, NEMA, SARDOĞAN, TRAKYA DÖKÜM, DUYAR, ALFA LAVAL, GRUNDFOS ve sektörün diğer önde gelen markalarının ürünlerini zengin çeşitlilik ve farklı alternatifler ile firmamızda bulabilirsiniz.

PROFESYONEL EKİP

Alanında deneyimli kadromuzla talep ve ihtiyaçlarınız için en doğru çözümleri sunmakta ve tüm teknik malzeme ihtiyacınız için daimi adresiniz olma hedefi ile çalışmaktayız.


MERKEZİ LOKASYONUMUZ

Ankara Rüzgarlı’da faaliyet gösteren firmamız vana, hidrofor, santfifüj pompa vb. teknik malzemeler üzerine hizmet vermektedir.ZENGİN ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Vanalar, hidroforlar, pompalar, brülörler, fittings malzemeler, kalorifer kazanları, boylerler, genleşme tankları, kalorimetre, plakalı eşanjör, flanş, patent dirsek vb. teknik malzemeler konusunda geniş marka ve ürün seçenekleri.